Firma WinRol – żaluzje drewniane Gorzów Wielkopolski

Winrol to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości żaluzji i rolet. W ofercie sklepu znajdują się wszelkiego rodzaju produkty, które umożliwiają zasłonięcie okien, a co za tym idzie ochronę przed słońcem i zachowanie prywatności. Oprócz standardowych propozycji jak klasyczne, ale również i gustowne zasłony czy też rolety, w asortymencie znajdują się też mniej popularne, jednak godne uwagi produkty.

żaluzje drewniane gorzów wielkopolski

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Szczególnie warto zastanowić się nad żaluzjami drewnianymi, które zdecydowanie pozwolą uczynić wystrój wnętrza bardziej unikalnym. Możliwe to jest za sprawą oryginalnych materiałów, z których wykonuje się wspominany produkt, a mianowicie z bambusa i drewna egzotycznego. Oczywiście należy także wspomnieć o wysokiej funkcjonalności takiego rozwiązania.

żaluzje drewniane gorzów wielkopolski

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

W ofercie znajdują się także rolety rzymskie, znane ze swojej użyteczności, a także plisy okienne, idealne do nowoczesnych aranżacji wnętrz. W asortymencie sklepu znajduje się więcej produktów, a wieloletnie doświadczenie w tej branży zapewnia, że wszystkie wyróżniają się najwyższą jakością.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław