Klinika Soft Skin Dermaclinic Wrocław

Firma Soft Skin to klinika dermatologii i medycyny estetycznej działają na terenie Wrocławia. W placówce pracują doświadczenie profesjonaliści, którzy zajmują się problemami dermatologicznymi dorosłych i dzieci. Firma specjalizuje się w depilacji laserowej, wykorzystuje urządzenia Soprano ICE Platinu, czyli innowacyjne sprzęty do depilacji.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Urządzenia działa na różnych grubościach tkankach, niszczy owłosienie na każdej fazie wzrostu. Zabiegi są bardzo szybkie i bezbolesne. Technologii SHR Soprano w wersji ICE Platinum umożliwia depilacje jasnej i ciemnej skóry. Depilacja twarzy wystarcza na 4-6 tygodni, natomiast depilacja ciało zapobiega owłosieniu przez 6-8 tygodni. Przed zabiegiem należy sprawdzić, czy nie ma się przeciwwskazań do zabiegu.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.2

Do przeciwwskazań zalicza się m.in.: ciąża, świeża opalenizna, epilepsja, depilacja woskowa w ciągu ostatnich 4 tygodni. W ofercie firmy dostępne są pakiety zabiegów w atrakcyjnych cenach, które można wykonywać przez cały rok a nie tylko jako zabieg sezonowy.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław