Kuchnie na wymiar – firma Meble Drzazga

kuchnia na wymiar WrocławMeble Drzazga to profesjonalny sklep z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży. Wyróżniamy się możliwością wyboru wyposażenia o niestandardowych wymiarach, co jest niezwykle istotne w przypadku niewielkich mieszkań oraz wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami chcącymi wyposażyć swoje firmy meblami najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne dostosowane do potrzeb każdego zamówienia. Tworzymy funkcjonalne i ergonomiczne zabudowy lodówek, zmywarek, piekarników lub okapów. Realizujemy zamówienia na meble łazienkowe, które mogą być przystosowane zarówno do klasycznych, jak nowoczesnych stylów aranżacyjnych. Są to produkty stworzone z materiałów o wysokiej odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne.

W razie potrzeby zajmujemy się wymianom i montażem frontów kuchennych. Takie rozwiązanie pozwala na odświeżenie tego istotnego pomieszczenia w szybki i niedrogi sposób. Jesteśmy gotowi do realizacji najbardziej nietypowych zleceń na terenie Wrocławia i okolic.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
Regon
022084741
Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław