Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław

OptoVet - to przychodnia weterynaryjna zlokalizowana we Wrocławiu otwarta przez cały tydzień. Wszystkie wizyty należy umawiać telefonicznie na konkretną godzinę. Jest to klinika okulistyczna, która w ofercie posiada także szeroką gamę usług opiekuńczych i leczniczych dla zwierząt, takich jak: działania profilaktyczne, USG, rozród, dermatologię i endokrynologię, stomatologię, chirurgię, a także badania laboratoryjne.

Główną działalnością kliniki są jednak wszelkiego typu działania lecznicze i profilaktyczne dotyczące oczu. U zwirząt można z powodzeniem wykonać takie badania jak USG gałki ocznej, Gonioskopię, wymaz z worka spojówkowego, test z fluoresceiną, badanie neurookulistyczne, a także badanie z wykorzystaniem lampy szczelinowej, i inne.

Weterynarz wykona także szczepienia przeciwko chorobom odzwierzęcym i innym chorobom zakaźnym, badania okresowe, udzieli porad dietetycznych, pomoże także w wyborze sposobu odrobaczania pupila, a także opiece okołoporodowej i antykoncepcji zwierzęcej.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952114212
Regon
366321634
Siedziba
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław