Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław

Proterapeutica to profesjonalna poradnia mieszcząca się we Wrocławiu, gdzie wszyscy chętni pacjenci mogą skorzystać z porad psychologicznych. W naszej poradni czekają na Państwa najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Można korzystać między innymi z porad u: psychologa, seksuologa, logopedy i psychiatry. Jesteśmy gotowi do tego, aby przeprowadzić terapię rodzin, par oraz wykonać konsultacje w przypadku problemów z młodzieżą.

Agata Pacia - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Jesteśmy gotowi także na to, by pomagać osobom przebywającym za granicą, co możemy robić dzięki poradom online. Nasi specjaliści pracują w podejściu psychodynamicznym i stale poszerzają swoje kwalifikacje. Doskonale rozumiemy, że nasi pacjenci mogą zmagać się z różnymi trudnościami życiowymi i potrzebują wsparcia psychologicznego. Zapraszamy więc do nas osoby, które mają problemy wychowawcze ze swoimi dziećmi.

Flora Woźnica - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Jesteśmy gotowi pomagać także wszystkim tym osobom, które zmagają się z depresją lub przeżywają żałobę. Nasi specjaliści są przygotowani do tego, aby pracować z pacjentami, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania, mają problemy ze snem albo cierpią na stany lękowe. Z psychoterapii mogą korzystać pary będące w kryzysie, które stoją przed perspektywą rozwodu. Z pomocy psychologicznej warto korzystać zawsze wtedy, gdy mamy problem z radzeniem sobie ze stresem i czujemy, że nie panujemy nad swoim codziennym życiem.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław