Wiązary dachowe drewniane – oferta firmy Wiązar Polska

Wiązar Polska jest renomowaną firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonywaniu na zlecenie klientów wytrzymałych i służących przez lata wiązarów dachów. Wszystkie produkty tworzone przez markę cechują się najwyższą jakością i spełniają wysokie standardy. Doceniane w kraju i zagranicą.

Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska fot.1

Specjalizacją firmy są prefabrykowane wiązary, które dzięki swoim właściwościom nie tylko są super wytrzymałe, ale i obniżają koszty z jakimi właściciele inwestycji budowlanych muszą się liczyć podczas budowy dachu. Każdy z takich dźwigarów produkowany jest w firmie z najwyższej jakości tarcicy konstrukcyjnej, która ma wiele korzyści.

Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska fot.2

Niskie zużycie w czasie, trwałość, odporność na różne warunki atmosferyczne, a do tego mniejszy ciężar całej więźby, który sprawia, że mniejsze są też koszty budowy dachu. Lżejszy dach uzyskiwany dzięki tarcicy pozwala też na zastosowanie w budynkach mniejszej ilości ścian nośnych, co pozwala na niższe koszty budowy. Doświadczenie firmy i jej marka znane są w Polsce od lat.

Wiązar Polska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1230537879
Regon
011059223
Siedziba
Wiązar Polska ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów